Kullanım Koşulları

 

Sosyal Medya Eklentilerinin Kullanımı Hakkında Bilgilendirme

Ziyaretçilerimizin, web sitemizi kullanım deneyimlerini yükseltmek ve kullanıcı dostu bir sayfa oluşturarak, ulaşmak istediğiniz enformasyona çok daha hızlı ve rahat bir şekilde erişmenizi sağlamak medya departmanımızın en önemli amaçları arasında yer almaktadır.

Bu amaç ile, Hairsix.com.tr internet sitemize giriş yaptığınızda, okuduğunuz ya da beğendiğiniz bir sayfayı “paylaşmak” “yorum yapmak” “beğenmek” ya da takip etmek amacıyla sitemiz sayfalarında gömülü sosyal medya eklentilerine ve bu amaç ile çeşitli sayfalarda sosyal medya butonlarına yer vermekteyiz. 

Eklentilerin Kullanımı:

1. İnternet sitesi ziyaretlerinizde söz konusu sosyal medya paylaşım butonlarına dokunmadığınız sürece bu butonlar aktif değil, etkisizdir. 

2. Sosyal medya butonları kullanıcı tıkladığında etkili hale gelirler.

3.Sosyal medya butonlarını tıklamak yeni bir sunucuya bağlanılmasına sebep olur ve eylem sonrası kullanıcının ekranında yeni bir pencere olarak açılırlar. 

4. Sosyal medya kullanıcıların, paylaşımı yapmak istedikleri sosyal medya hesabı açıksa, yeni açılan pencerede hesapları hakkında bilgiler yer almaktadır. Bu hesaplarının sosyal medya siteleri ile ilişkilendirildiği anlamına gelmektedir. 

5. Paylaşım yapmak istediğiniz hesapta, kullanıcı adınızı görmeden paylaşım yapmayınız. Kullanıcı adının paylaşım yapmak istediğiniz hesap olduğundan emin olunuz. 

6. Farklı bir hesap ile karşı karşıya kaldığınızda, açılan sayfa üzerinden verilen direktifleri izleyebilir ya da paylaşım yapmaktan vazgeçebilirsiniz. Bu durumda yeni açılan pencere de bir eylemde bulunmadan kapatmanız yeterli olacaktır. 

Hairsix Saç Ekimi Merkezi internet sitesi olarak, kullanıcı deneyiminizi iyileştirmek için en yaygın olarak kullanılan sosyal ağlara sitemizde yer vermekteyiz. En yaygın kullanılan sosyal ağlar dikkate alındığında facebook.com, twitter.com, instagram.com (“sosyal ağlar”) sitemize gömülü eklentiler aracılığıyla paylaşım ya da zaman zaman yorum yapmak için kullanılabilir durumda olacaktır. Sosyal ağların eklentileriyle ilgili bu bahsi geçen servis hizmetleri, eklentiler ile ilgili kurumlar ( Twitter Inc / Facebook Inc. ) aracılığıyla sağlanır.

Sitemizde yer alan, yazıların sayfaların görsel ya da site ile ilgili oluşturulmuş diğer envanterlerin paylaşımlarını sağlamak üzere oluşturulan eklentileri tıklayarak, ilgili sayfayı kendi tercih ettiğiniz sosyal ağlar aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

Kullanım Şartları:

Sitemizde yer alan sosyal medya eklentileri, (“eklentiler”) tıklandığında,  tüm entegrasyonunu sağlanması için otomatik olarak ilgili şirketin sunucusuna bağlanarak, kendi prosedürlerine göre yapılan yönlendirmeler üzerinden eylem gerçekleştirmenize yardımcı olur. Bu eklentiler, yalnızca onlara etkide bulunduğunuzda veri aktarımı için harekete geçer ve ardından ilgili şirketin servis sağlayıcının yolladığı mesajlar ya da ilgili datalar sizin ekranınıza düşer. İnternet sitemizi ziyaret ederken, bir yandan kullanıdığınız cihaz üzerinden ilgili şirketler (facebook, twitter, instagram vs) kullanıcı hesabına bağlı olduğunuz takdirde, ilgili şirket, o an aktif olan kullanıcı hesabı hakkında (şuan bağlı olduğunuz internet sitesi, sitemizin hangi sayfasında yer aldığınız vb.) çeşitli bilgiler toplayabilir. Dış bağlantı yönlendirmeli bu ve benzeri kullanımlarda kişisel verilerinizin güvenliği yine hizmet veren sunucu üzerinden sorgulanmalıdır.

Sitemiz sosyal ağ eklentileri aracılığıyla, diğer firma sunucularına yaptığınız ziyaretler de o sunucunun veri koruma ve gizlilik politikası tavsiyelerine ve önerilerine dikkat ederek verilerinizin korunması hakkında bilgi alabilirsiniz.

 Hairsix    veri koruma ve gizlilik tavsiyesi sayfası   https://www.hairsix.com.tr/gizlilik

Facebook veri koruma ve gizlilik tavsiyesi sayfası  https://www.facebook.com/policy

Twitter  veri koruma ve gizlilik tavsiyesi   sayfası   https://twitter.com/privacy

    Sitemizde yer alan sosyal ağlar ile alakalı eklentiler tıklandığında, varsa bağlı bulunan sosyal medya hesabınız üzerinden tıkladığınız eklentiye yönelik internet sitesinin sunucuna bağlanarak işlem yapmaya devam edersiniz.

Saç Ekimi İçin Doğru Yerdesiniz!

oPERASYON SONRASI 7/24 Danışma servİSİ – KİŞİYE ÖZEL DANIŞMAN 

+90 543 546 96 56

info@hairsix.com.tr

randevu@hairsix.com.tr

HairSix Saç Ekimi

Evliya Çelebi Mah.
Sadi Konuralp Cad.
IKSV Vakfı No: 5 / 2
Beyoğlu / İstanbul