Hakkımızda

HAIRSIX, tıp alanında yapılan ulusal ve uluslararası araştırma ve geliştirme (AR-GE) çalışmalarından alınan doktrinlerin ışığında ve multidisipliner bir bakış açısıyla, eklektik bir yapıyı düstur edinmiş, bu anlamda öncelikle kendi klasifikasyonuna yönelerek spesifik bir deneyimleşmeyle, saç gürleştirme, saç dökülmesi tedavileri, saç ekimi ve saç ekimi teknikleri konusunda uluslararası alanda kabul görmüş, kompetan bağımsız tıp örgütleri, dernekler ve kuruluşlarla entegre bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

SAÇ EKİMİNDE DOĞRU ADRES !

İleri seviye tıp gelişmelerinin yakından takip edilmesi, böylelikle saç ekimi alanında ortaya çıkan tüm gelişmelerin hızla analiz edilerek, gerekli görülen gelişim ve dönüşüm çalışmalarına başlanması, tıbbi çalışmalar anlamında hızla gelişen ve değişen konjonktürel yapıyan en doğru şekilde adapte olunabilinmesi ve böylece saç ekimi teknik ve tedavileri açısından dünya standartlarını yakalayarak varolan gelişmelerden geri kalmadan en iyi hizmeti vermek temel önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

HairSix Saç ekimi sağlık ekibi olarak saç dökülmesi sebeplerinin araştırılması, saç dökülmesi tedavilerinin  yapılandırılması ve saç ekiminde karar sürecinin zamanında yapılabilmesi, sonrasında saç ekimi operasyonu ve tüm iyileşme süreci boyunca hastalarımızın en iyi şartlarda hizmeti alabilmesi, danışmanlarımızın eşliğinde, doktorlarımızın kontrolünde tüm tedavi sürecinin opsiyonel bir şekilde sürdürülebilmesi için düzenli çalışmayı tercih etmekteyiz. Saç ekimi ve tedaviler hakkında bireylerin nitelikli hizmet alma düzeyini maksimal seviyeye ulaştırabilmek için her bir hastamıza karşılama, yönlendirme ve bilgilendirme açısından birebir hizmet sağlayacak hasta danışmanları bulunduruyoruz. Böylelikle hastaların doktoruna hızla ulaşmasını sağlarken, operasyon öncesi ve sonrasında gece – gündüz 7/24 tam destek ve bilgilendirme yapılabilmesi, hastanın sorularının her an, tam ve eksiksiz cevaplanabilmesi hedeflenmektedir.

Etik değerlerin yolundan şaşmadan mutlu hastaları kendimize tam destinasyon olarak belirliyor, yenilikçi yapımız sayesinde kendi gelişimimizi tıp dünyasındaki gelişmelere paralel olarak ilerletiyor, spekülatif bilgilere kanmadan tüm bilimsel çalışmaları çeşitli seminer ve sempozyumlar ile yerinden takip ederek, kendi hastalarımızın memnuniyeti için gerekli prosedürleri hızlı bir şekilde uygulamaya koyuyoruz.

 

Doktorlarımızla Tanışın

Dr. Yalçın Gürsoy

Dr. Yalçın Gürson ile ilgili bilgiler yakında buraya yüklenecektir.

Size daha iyi hizmet verebilmek, internet ortamını bilgi ve online işlem yapabileceğiniz bir noktaya taşımak amacıyla yaptığımız sitemizin yenilenme aşamasında gösterdiğiniz anlayış ve ilginiz için teşekkür ederiz.

Randevu AL

 

Dr. Hasan Yüksel

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezunu olan Dr. Hasan Yücel,  uzun yıllar saç ekimi koordinatörü olarak hizmet vermiş, yaklaşık 8 yıldır saç ekimi operasyonları gerçekleştirmektedir. 

2003 yılında Almanya’ya giderek çalışmalarına devam eden YÜCEL, şimdi HAIRSIX ailesiyle birlikte çalışmaktadır.
Randevu AL

 

Saç Ekimi İçin Doğru Yerdesiniz!

oPERASYON SONRASI 7/24 Danışma servİSİ – KİŞİYE ÖZEL DANIŞMAN 

info@hairsix.com.tr

randevu@hairsix.com.tr

+90 534 729 07 04

Saç ekiminde FUE ve DHI yöntemini kullanarak, traşlı, traşsız ekim tercihini hastamıza bırakıyoruz. MedicalPark Hastanesindeki Merkezimizde gerçekleştirdiğimiz saç ekimi operasyonlarımız için doktor ve 4+1 kişilik ekiple çalışıyoruz.