Dr. Hasan Yüksel

Saç Ekimi Koordinatörü

Eğitim hayatını İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlayan Dr. Hasan Yüksel, uzun yıllar saç hastalıkları, saç dökülmesi tanı ve tedavisi alanlarında çalışmalar yaptıktan sonra saç ekimi koordinatörü olarak, yaklaşık 8 yıldır saç ekimi hastalarının oryantasyon sürecinde görev alarak, saç ekimi operasyonu öncesi, sırası ve sonrasında hastaları bilgilendirmektedir. 

Dr. Hasan Yüksel, 1969 yılında doğmuştur. Lisans öncesi eğitimini tamamlamasının ardından 1990 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu lisans öğrenimini, 1996 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanını almıştır.

1997-1998 yılları arasında zorunlu hizmet görevini tamamlayan Dr. Hasan Yüksel, sonrasında askerlik görevini yerine getirmek için 1998-1999 yılları arasında Mardin Devlet Hastanesi’nde Tabib Asteğmen olarak çalışmıştır. Zorunlu hizmet ve askerlik görevini yerine getirdikten sonra 2003 yılında kendini geliştirme isteğiyle Almanya’ya giden Dr. Yüksel, burada Götingen Üniversitesi Reinhard Nieter Krankenhaus Wilhelmshaven Hastanesi’nde çalışmaya başlamıştır. 1 yıl burada çalıştıktan sonra, Türkiye’ye dönen Dr. Yüksel, 2004-2009 yılları arasında İstanbul Belediyesi’nde İşyeri Hekimi olarak çalışmıştır. 2010 yılında ise saç ekimi cerrahisine yönelen Dr. Yüksel, İstanbul’da çeşitli saç ekim kliniklerinde hizmet vermeye başlamıştır. Saç ekimi cerrahisi üzerine ilgisini sürdüren Dr. Yüksel, şuan saç ekim merkezimizde saç ekimi koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

Dr. Yüksel, bugün saç gürleştirme, saç dökülmesi tedavileri, saç ekimi ve saç ekimi teknikleri konusunda, bilimsel akademik çalışmaları göz önünde bulundurarak hastalarına hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Randevu Alın

info@hairsix.com

İletişim Kurun

 +90 537 729 07 04

Soru Sorun

info@hairsix.com

Saç Ekimi İçin Doğru Yerdesiniz!

oPERASYON SONRASI 7/24 Danışma servİSİ – KİŞİYE ÖZEL DANIŞMAN 

+90 534 729 07 04

info@hairsix.com.tr

randevu@hairsix.com.tr

Merkez Mahallesi Çukurçeşme Cad. No: 57-59 G.O.P. - İstanbul

Call Now ButtonHEMEN ARA