Dr. Merdan Çelik

“Saç ekimi ve saç restorasyonuyla ilgili çalışmalarına Amerika’da başlayan Dr. Merdan Çelik, 2005 yılından bu yana saç ekimi yapmaktadır.

1997 yılında Trakya Tıp Fakültesinden mezun oldu. Şirket hekimliği yaptığı sırada Birleşmiş Milletler Göç Örgütü‘nde (IOM) gönüllü doktor olarak çalıştı. Çalışmaları için sürekli Amerika’ya gidip gelen Dr. Merdan Çelik, bu süreçte saç ekimi ve saç restorasyonu ile tanışmış ve bu konudaki incelemelerini geliştirerek 2005 yılında Türkiye’de Sağlık Bakanlığı tarafından verilen “Medikal Estetik Hekimliği Sertifikası” almıştır. 

Bir dönem Sağlık Bakanlığı’nda görev alan  Dr. Merdan Çelik, daha sonra, özel hastanelerde saç ekimi ve medikal estetik hekimliği konusunda çalışmalar yapmaya devam etmiştir. 

2007 yılında TUS’ta (Tıpta Uzmanlık Sınavı) Beyin ve Sinir Cerrahisi Bölümü‘nü kazanan ancak saç ekimi ve saç restorasyonu konusundan çalışmalarını ilerletmeye karar vermiştir. 

Saç ekimi ve saç restorasyonu alanındaki yenilikleri ulusal ve uluslararası düzeyde takip ederek, geliştirme ve uygulama yöntemine gitmiştir.

Dr. Merdan Çelik ile Saç Ekimi HAIRSIX’te…

HAIRSIX Saç Ekim Merkezimizde, Dr. Merdan Çelik eşliğinde, FUE ve DHI yöntemi ile saç ekimi, saç sıklaştırma ekimi, bölgesel saç ekimi, ön saç çizgisi şekillendirme, favori ekimi ve sakal ekimi gerçekleştirmekteyiz. 

 

Saç Ekimi İçin Doğru Yerdesiniz!

oPERASYON SONRASI 7/24 Danışma servİSİ – KİŞİYE ÖZEL DANIŞMAN 

+90 543 546 96 56

info@hairsix.com.tr

randevu@hairsix.com.tr

HairSix Saç Ekimi

Evliya Çelebi Mah.
Sadi Konuralp Cad.
IKSV Vakfı No: 5 / 2
Beyoğlu / İstanbul