Hizmetlerimiz

HAIRSIX Saç Ekimi Merkezi olarak, saçlarınızın daha sağlıklı ve estetik görünebilmesi için  çalışıyoruz. Merkezimizde yeni nesil saç ekim yöntemlerinin yanı sıra yine hem kadınlar hemde erkekler için saç dökülmesi tedavisi, saç sıklaştırma ve gürleştirme yöntemleri uygulanmaktadır. 

Ayrıntılı bilgi için arayın: +90 534 729 07 04

FUE

FUE (Foliküller Ünit Erekstraksiyonu)  greftlerin donör bölgeden izsiz çıkarılmasını sağlayan bir saç ekimi tekniğidir. Vücuttaki sağlıklı kıl köklerinin alınıp saçsız alana nakledilmesine dayanır. 

DHI

DHI daha çok saç sıklaştırma, sakal ve kaş ekiminde kullanılan bir yöntemdir. Donör bölgeden çıkarılan köklerin, direkt saçsız alana yerleştirilmesine dayanır. Ekim sonrası, daha hızlı iyileşme sağlar. 

PRP

PRP, son zamanlarda saç problemleri karşısında sık uygulanan bir  yöntemdir. Hücre yenileme özelliği sayesinde  köklerin, yenilenip canlanması sağlar.  Kişinin kendi kanı kullanılarak gerçekleştirilir. 

Mezoterapi

Mezoterapi, saç dökülmelerini durdurmak, cansız ve incelmiş saçları besleyip, güçlendirmek için kullanılır.  Saçın ihtiyacı olan vitamin, mineral ve protein karışımının saçlı deriye enjekte edilmesiyle uygulanır. 

Saç Çizgisi Planlama

Her insan farklı bir yüz anatomisine sahiptir. Bu nedenle saçın dökülmesine bağlı olarak zamanla kaybolan ve gerileyen saç çizgisi, yeniden oluşturulurken kişiye özel hesaplanır. 

Sıklaştırma Ekimi

60Saç sıklaştırma, saçları bölgesel olarak dökülmüş kişiler tarafından tercih edilir.  Dökülme tipine göre, PRP, saç aşısı, mezoterapi veya saç ekimi saç sıklaştırmada etkili olarak kullanılır. 

Saç Analizi

Saç probleminin tedavi edilebilmesi için öncelikle doğru tanı konulmalıdır. Sistematik problemlerden, dermatolojik problemlere kadar bir çok saç hastalığının tanısı, analizle ortaya konulur.

Kadınlarda Saç Ekimi

Kadınlarda saç ekimi, saç sıklaştırma, yeni saç çizgisi oluşturma, yara-yanık-ameliyat izi sonrası izleri kapatma veya saçkıran gibi herhangi bir hastalık sonrasında gerçekleştirilir.

Yeni Görünüşün İçin İlk Adım

Saç ekimi hakkında ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz
ya da telefon açabilirsiniz — +90 534 729 07 04 

Saç Ekimi İçin Doğru Yerdesiniz!

oPERASYON SONRASI 7/24 Danışma servİSİ – KİŞİYE ÖZEL DANIŞMAN 

+90 534 729 07 04

info@hairsix.com.tr

randevu@hairsix.com.tr

Merkez Mahallesi Çukurçeşme Cad. No: 57-59 G.O.P. - İstanbul

Call Now ButtonHEMEN ARA