Hizmetlerimiz

HAIRSIX olarak, saçlarınızın daha sağlıklı ve estetik görünebilmesi için çalışıyoruz. Birey odaklı hizmet anlayışımızla, tıbbın gerektirdiği bilgi ve tecrübemizle hem kadınlar hem de erkekler için saç dökülmesi tedavisi, saç sıklaştırma ve gürleştirme yöntemlerini, uygun bir tedavi planlamasıyla sunuyoruz.

 

FUE

FUE (Foliküller Ünit Erekstraksiyonu)  greftlerin donör bölgeden izsiz çıkarılmasını sağlayan bir saç ekimi tekniğidir. Vücuttaki sağlıklı kıl köklerinin alınıp saçsız alana nakledilmesine dayanır. 

DHI

DHI daha çok saç sıklaştırma, sakal ve kaş ekiminde kullanılan bir yöntemdir. Donör bölgeden çıkarılan köklerin, direkt saçsız alana yerleştirilmesine dayanır. Ekim sonrası, daha hızlı iyileşme sağlar. 

PRP

PRP, son zamanlarda saç problemleri karşısında sık uygulanan bir  yöntemdir. Hücre yenileme özelliği sayesinde  köklerin, yenilenip canlanması sağlar.  Kişinin kendi kanı kullanılarak gerçekleştirilir. 

Mezoterapi

Mezoterapi, saç dökülmelerini durdurmak, cansız ve incelmiş saçları besleyip, güçlendirmek için kullanılır.  Saçın ihtiyacı olan vitamin, mineral ve protein karışımının saçlı deriye enjekte edilmesiyle uygulanır. 

Saç Çizgisi Planlama

Her insan farklı bir yüz anatomisine sahiptir. Bu nedenle saçın dökülmesine bağlı olarak zamanla kaybolan ve gerileyen saç çizgisi, yeniden oluşturulurken kişiye özel hesaplanır. 

Saç Sıklaştırma

Saç sıklaştırma, saçları bölgesel olarak dökülmüş kişiler tarafından tercih edilir.  Dökülme tipine göre, PRP, saç aşısı, mezoterapi veya saç ekimi saç sıklaştırmada etkili olarak kullanılır. 

Saç Analizi

Saç probleminin tedavi edilebilmesi için öncelikle doğru tanı konulmalıdır. Sistematik problemlerden, dermatolojik problemlere kadar bir çok saç hastalığının tanısı, analizle ortaya konulur.

Kadınlarda Saç Ekimi

Kadınlarda saç ekimi, saç sıklaştırma, yeni saç çizgisi oluşturma, yara-yanık-ameliyat izi sonrası izleri kapatma veya saçkıran gibi herhangi bir hastalık sonrasında gerçekleştirilir.

Bize Ulaşın

Saç ekimi hakkında ayrıntılı bilgi almak için, lütfen iletişim formunu doldurun.

Saç Ekimi İçin Doğru Yerdesiniz!

oPERASYON SONRASI 7/24 Danışma servİSİ – KİŞİYE ÖZEL DANIŞMAN 

+90 543 546 96 56

info@hairsix.com.tr

randevu@hairsix.com.tr

HairSix Saç Ekimi

Evliya Çelebi Mah.
Sadi Konuralp Cad.
IKSV Vakfı No: 5 / 2
Beyoğlu / İstanbul