PRP (Trombositten Zengin Plazma)

PRP (Platelet Rich Plasma), daha çok ortapedi ve diş alanında kullanılan bir uygulamayken, bugün kozmetik ve dermatoloji alanının vazgeçilmezleri arasına girdi. Kişinin kendi kanının alınıp, santrifüj denilen bir işlem yardımıyla trombosit bakımından zenginleştirilmesi ve o kanın tekrar kişiye enjekte edilmesi prensibine dayanır. İşlem yardımıyla trombosit bakımından zenginleşen kan, hücrelerin yenilenip, canlanmasını sağlar. 

Saçın canlanmasına, yenilenmesine ve beslenmesine imkan tanıyan PRP işlemi şu şekilde gerçekleştirilir: Kişiden 1 tüp kan alınır ve santrifüj cihazına yerleştirilir. Kan bu cihaz yardımıyla birkaç kez konsantre edilir. Sonrasında, konsantre edilen kan minik iğneler aracılığıyla saça enjekte edilir. İlk 10 dakika içinde aktif olmaya başlayan PRP, seanslar şeklinde uygulanır. Seanslar ortalama yarım saat sürer.

30 Dakikada UYGULAMA

PRP uygulaması, hastanemize geldiğiniz andan itibaren yaklaşık 30 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Sıvının enjekte edilmesi sırasında hissedilen sızı dışında ayrı bir acı hissi yaratmaz. 

W

Saç Ekiminde PRP

PRP saç tedavisi saç ekimi sırasında da başvurulan bir yöntemdir. Köklerin yerleştirildikleri  alana hızlı bir şekilde uyum sağladıkları ve iyileşme süresini hızlandırdığı düşünülür.

Uygun Ücretlendirme

PRP uygulamasının gerektiğinde tekrar seanslarını rahatça gerçekleştirmeniz için ücretlendirme politikamızı uygun şekilde ayarlayarak, seans devamlılığına yardımcı oluyoruz.

Uygulamanın sona ermesiyle birlikte, saçların 1 gün boyunca yıkanmaması dışında kişi günlük faaliyetlerini yapabilir. 
Saçları incelmiş, cansızlaşmış kişilerin tercihi olan PRP, saçlarını kökünden kaybetmiş kişilerde ne yazık ki işe yarayan bir yöntem değildir. Çünkü PRP var olan cansız ve güçsüz saçı onarmayı vadeder.

Saç Ekimi İçin Doğru Yerdesiniz!

oPERASYON SONRASI 7/24 Danışma servİSİ – KİŞİYE ÖZEL DANIŞMAN 

+90 543 546 96 56

info@hairsix.com.tr

randevu@hairsix.com.tr

HairSix Saç Ekimi

Evliya Çelebi Mah.
Sadi Konuralp Cad.
IKSV Vakfı No: 5 / 2
Beyoğlu / İstanbul