PRP (Trombositten Zengin Plazma)

PRP (Platelet Rich Plasma), daha çok ortapedi ve diş alanında kullanılan bir uygulamayken, bugün kozmetik ve dermatoloji alanının vazgeçilmezleri arasına girdi. Kişinin kendi kanının alınıp, santrifüj denilen bir işlem yardımıyla trombosit bakımından zenginleştirilmesi ve o kanın tekrar kişiye enjekte edilmesi prensibine dayanır. İşlem yardımıyla trombosit bakımından zenginleşen kan, hücrelerin yenilenip, canlanmasını sağlar. 

Saçın canlanmasına, yenilenmesine ve beslenmesine imkan tanıyan PRP işlemi şu şekilde gerçekleştirilir: Kişiden 1 tüp kan alınır ve santrifüj cihazıa yerleştirilir. Kan bu cihaz yardımıyla bir kaç kez konsantre edilir. Sonrasında, konsantre edilen kan minik iğneler aracılığıyla saçlı bölgeye enjekte edilir. İlk 10 dakika içinde aktif olmaya başlayan PRP, seanslar şeklinde uygulanır. Her seans ortalama yarım saat sürer.

30 Dakikada UYGULAMA

PRP uygulaması, hastanemize geldiğiniz andan itibaren yaklaşık 30 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. 10 dakika süren uygulama sonrasında hasta rahatlıkla günlük hayatına dönebilir.

W

Onaylı PRP Kiti

Onaylı ve barkodlu PRP kitleri sayesinde, etkili sonuç imkanı. Güvenilirlik anlayışı çerçevesinde barkotlu PRP kitlerinizi sizde görebilir, kalitesinden emin olabilirsiniz.

Uygun Ücretlendirme

PRP uygulamasının gerektiğinde tekrar seanslarını rahatça gerçekleştirmeniz için ücretlendirme politikamızı en uygun şekilde ayarlayarak, sizlerin çok daha uygun bir hizmet almanız konusunda ısrarcı davranıyoruz.

Uygulamanın sona ermesiyle birlikte, saçların 1 gün boyunca yıkanmaması dışında kişi normal gündelik yaşamına dönebilir.
Saçları incelmiş, cansızlaşmış kişilerin tercihi olan PRP, saçlarını kökünden kaybetmiş kişilerde ne yazık ki işe yarayan bir yöntem değildir. Çünkü PRP var olan cansız ve güçsüz saçı onarmayı vadeder.

Saç Ekimi İçin Doğru Yerdesiniz!

oPERASYON SONRASI 7/24 Danışma servİSİ – KİŞİYE ÖZEL DANIŞMAN 

+90 534 729 07 04

info@hairsix.com.tr

randevu@hairsix.com.tr

Merkez Mahallesi Çukurçeşme Cad. No: 57-59 G.O.P. - İstanbul

Call Now ButtonHEMEN ARA